Grecja i posthellenistyczne, drachma, 310-301 pne
Cena wylicytowana: 490 zł
183121
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Antigonos I Monophthalmos 320-301 pne, drachma, 310-301 pne, Lampsakos, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający Orła i berło, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, po lewej mysz, pod tronem monogram ME |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 17.1 mm, 4.20 g, niebieskawa patyna |
Price 1423, SNG Cop. 982 |
Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 342
1) 490 zł
2) 480 zł
3) 420 zł
4) 380 zł
5) 300 zł
6) 290 zł
7) 270 zł
8) 250 zł
9) 190 zł
10) 160 zł
11) 150 zł
min |