Grecja i posthellenistyczne, stater bilonowy, data 619 = 322 ne

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:13:20
182918
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Reskuporides V 314-342, stater bilonowy, data 619 = 322 ne, Aw: Popiersie władcy w prawo, ΒΑCΙΛΕωC ΡΗCKOYΠOPIC, Rw: Popiersie cesarza w prawo, z boków data ΘΙ-Χ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 20.2 mm, 6.84 g, ciemna patyna
Literatura: Stanisławski 787, MacDonald 678

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 122

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł
4)  24 zł