Grecja i posthellenistyczne, brąz, 37 ne

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:11:40
182923
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Aspurges 14-37 ne, brąz, 37 ne, Aw: Głowa Gajusza Kaliguli w prawo, ΓΑΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ, Rw: Głowa Aspurgesa w prawo, po lewej monogram królewski, po prawej IB
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.3 mm, 9.51g, stara, zielona patyna
Literatura: RPC I 1904, MacDonald 302, SNG Cop. 24

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 186

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł