Grecja i posthellenistyczne, brąz, 37 ne
Cena wylicytowana: 170 zł
182923
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Aspurges 14-37 ne, brąz, 37 ne, Aw: Głowa Gajusza Kaliguli w prawo, ΓΑΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ, Rw: Głowa Aspurgesa w prawo, po lewej monogram królewski, po prawej IB |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 21.3 mm, 9.51g, stara, zielona patyna |
RPC I 1904, MacDonald 302, SNG Cop. 24 |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 283
1) 170 zł
2) 165 zł
3) 150 zł
4) 130 zł
5) 90 zł
6) 85 zł
7) 80 zł
min |