Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne
Cena wylicytowana: 75 zł
182911
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III w. pne, Aw: Głowa satyra w lewo, Rw: Głowa lwa w lewo, pod nią jesiotr, w polu ΠΑN |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 19.4 mm, 6.04 g |
MacDonald 70, Anokhin 1039 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 218
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 65 zł
4) 60 zł
min |