Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:11:00
182911
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III w. pne, Aw: Głowa satyra w lewo, Rw: Głowa lwa w lewo, pod nią jesiotr, w polu ΠΑN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.4 mm, 6.04 g
Literatura: MacDonald 70, Anokhin 1039

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 171

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł