wydawnictwa polskie, Nummus et historia - Pieniądz Europy średniowiecznej. Studia ofiarowane Ry..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:05:40
183083
Opis: wydawnictwa polskie, Nummus et historia - Pieniądz Europy średniowiecznej. Studia ofiarowane Ryszardowi Kiersnowskiemu w sześćdziesięciolecie urodzin, Warszawa 1985
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 328 stron + XII tablic formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, zbiór studiów związanych ze znaleziskami i obiegiem monetarnym całej Europy, obwoluta lekko ponaddzierana, poza tym bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 119

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł
4)  16 zł