wydawnictwa zagraniczne, Віталій Дмитрович Гладкий - Словарь нумизмата. Энциклопед. словарь. Москва..

Rozpoczęcie: 24-06-2019 18:00
Zakończenie: 04-07-2019 20:05:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:05:20
183074
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Віталій Дмитрович Гладкий - Словарь нумизмата. Энциклопед. словарь. Москва, Центрполиграф, 2006
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 377 stron formatu ok. B5, oprawa twarda kartonowa, lekko naddarty grzbiet, ciekawy słownik z m.in. opisaniem datowania monet świata, przedstawień monet rzymskich oraz skrótów na monetach rosyjskich

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 116