wydawnictwa polskie, Helena Dzienis - Katalog zbioru numizmatycznego Biblioteki Gdańskiej Polsk..

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:05:00
183079
Opis: wydawnictwa polskie, Helena Dzienis - Katalog zbioru numizmatycznego Biblioteki Gdańskiej Polskiej Akademii Nauk, Wrocław 1984
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 155 stron, 101 tablic ze zdjęciami monet, banknotów i medali, oprawa kartonowa, ładnie zachowane

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 137

1)  20 zł
2)  18 zł
3)  16 zł
4)  14 zł
5)  12 zł