czasopisma, numismātika - Riga 1968

Rozpoczęcie: 24-06-2019 18:00
Zakończenie: 04-07-2019 20:04:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:04:40
183073
Opis: czasopisma, numismātika - Riga 1968
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 169 stron formatu ok. A4, oprawa twarda, czasopismo wydawane po łotewsku przez Muzeum Historii Łotewskiej SRR, wewnątrz artykuły opisujące XV-XVI wieczny skarb z Ružiny oraz produkcję i obieg drobnego pieniądza bitego w Rydze w latach 1621-1701, całość bardzo ładnie zachowana

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 76