wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Moneta, medal, order - katalog wystawy własnych ..

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:04:20
183082
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Moneta, medal, order - katalog wystawy własnych zbiorów numizmatycznych Biblioteki Zakładu Narodowego im. Ossolińskich - PAN. Ossolineum 1971
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 210 stron i kilkadziesiąt tablic ze zdjęciami ponad setki pozycji, format B5, oprawa kartonowa, katalog bardzo wartościowej wystawy będącej przeglądem polskiej numizmatyki, zaprezentowanej w ponad 100 gablotach, ładnie zachowane

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 244

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł
4)  26 zł