wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski - Mennictwo Rosji XVII-XVIII w.; Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:03:40
183076
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski - Mennictwo Rosji XVII-XVIII w.; Warszawa 1983
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 230 stron tekstu, prawie 50 tablic i 20 tabel, format około A5, w kartonowej oprawie, lekko zagięte narożniki pierwszych stron

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 226

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  36 zł
4)  32 zł
5)  28 zł
6)  26 zł