wydawnictwa zagraniczne, Siegfried Bauer - Deutsche Münzen 1871 bis 1932. einschließlich der ehemal..

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:03:20
183072
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Siegfried Bauer - Deutsche Münzen 1871 bis 1932. einschließlich der ehemaligen Kolonien und des staatlichen Notgeldes, Berlin 1976
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 130 stron formatu A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog monet niemieckich wraz z informacją o nakładach, dodatkowo cennik monet na 1976 rok, minimalnie przybrudzona okładka

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 58

1)  18 zł