wydawnictwa polskie, Robert Pieńkowski - Moneta miedziana na ziemiach polskich - katalog Muzeum..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:03:00
183081
Opis: wydawnictwa polskie, Robert Pieńkowski - Moneta miedziana na ziemiach polskich - katalog Muzeum Miedzi w Legnicy; Legnica 1997
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ok. 150 stron z katalogiem zawierającym kilkaset pozycji ze zbiorów Muzeum Miedzi, twarda oprawa, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 94

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł