wydawnictwa zagraniczne, E. Kruggel, G. Gerbasevskis - Die Münzen der Stadt Riga unter polnischen H..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:02:40
183087
Opis: wydawnictwa zagraniczne, E. Kruggel, G. Gerbasevskis - Die Münzen der Stadt Riga unter polnischen Herrschaft 1581-1621, Riga 2002
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 253 strony, format B5, twarda oprawa, najlepsze opracowanie monet ryskich z dokładnym rozpisaniem legend, ładnie zachowane, nieliczne uwagi ołówkiem, bez szkody dla tekstu

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 71

1)  55 zł
2)  50 zł