wydawnictwa polskie, Edmund Mrowiński - Monety Rygi, wydane przez PTAiN Warszawa 1986

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:02:20
183086
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Mrowiński - Monety Rygi, wydane przez PTAiN Warszawa 1986
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 204 strony + 36 tablic, format ok. B5, oprawa broszurowa, dość szczegółowe opracowanie monet ryskich wraz z cennikiem wklejonym w tylnej części okładki, grzbiet lekko rozdarty

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 355

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  36 zł