wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety u stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2 ..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:02:00
183080
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety u stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2 połowie XV wieku, Ossolineum 1986
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 196 stron formatu B5 + ilustracje, miękka oprawa, podstawowe opracowanie monet Prus Królewskich w II połowie XV wieku uzupełnione rysem historycznym, ładnie zachowane

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 28 zł
Cena szacunkowa: 45 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 161

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  28 zł