wydawnictwa polskie, Marian Gumowski, Marian Pelczar - Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:01:40
183077
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski, Marian Pelczar - Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 117 stron formatu B5, oprawa twarda introligatorska, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 60

1)  42 zł