wydawnictwa polskie, K. Stężyński-Bandtkie - NUMISMATYKA KRAJOWA, tomy 1 i 2 wydanie Warszawa 1..

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:01:00
183078
Opis: wydawnictwa polskie, K. Stężyński-Bandtkie - NUMISMATYKA KRAJOWA, tomy 1 i 2 wydanie Warszawa 1839, reprint Warszawa 1988
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 128 stron + 65 tablic formatu B5, oprawa twarda w półskórek, reprint klasycznego opracowania monet polskich, pięknie zachowany

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 168

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  40 zł