wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1963, wydanie pierw..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:00:20
183084
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1963, wydanie pierwsze
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 264 strony formatu A4, oprawa twarda półcienna, kilkaset olbrzymich ilustracji tekście, pierwsze wydanie bardzo poszukiwanej książki, od której pół wieku temu zaczynało się spotkanie z numizmatyką, okładka lekko przybrudzona

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 115

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  34 zł
5)  24 zł