Polska, szeląg

Rozpoczęcie: 24-06-2019 18:00
Zakończenie: 04-07-2019 20:40:40
Polska, szeląg

Polska, szeląg

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:40:40
173085
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, Gdańsk, Aw: Na tarczy Orzeł w koronie, (kwiat) ...IRVS (pierścień) REX (pierścień) PO, Rw: Tarcza z herbem Gdańska z dużą koroną, \ MOII\\ (pierścień) CIVI...
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, patyna, pęknięcia
Literatura: Frynas P.18.9, Gum.H. 458, Neumann'87 22, Kop. 7204-7220

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 80