Zakończenie: 02-05-2019 20:00 ÷ 22:42
Polska, matryca z pracowni Chylińskiego, do miniatury Krzyża Walecznych, w krzyżu..
178896
matryca z pracowni Chylińskiego, do miniatury Krzyża Wal... | II |
460 zł szac. 400 zł 190 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa J. Maugera wybity z okazji przyjazdu do Polski przyszłej żony Władysława IV Ludwiki Marii Gonzagi, 1645
179313
Aw: Popiersie króla Ludwika XIV w prawo, w dolnej części ... | II |
560 zł szac. 800 zł 486 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, medal, 1782
179171
sygnowany I DONNER F, Aw: popiersie papieża w "piusce" w ... | I- |
600 zł szac. 1 000 zł 210 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę otwarcia Politechniki Lwowskiej, 1877
179172
Aw: W wieńcu MEDAL / PAMIĄTKOWY / OTWARCIA / POLITECHNIKI... | I |
1 050 zł szac. 500 zł 333 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal nagrodowy
179420
Maria Fiodorowna - żona cara Aleksandra III, niedatowany ... | II- |
5 400 zł szac. 5 500 zł 479 wyświetleń |
9 | zakończona |