Polska, medal autorstwa J. Maugera wybity z okazji przyjazdu do Polski przyszłej żony Władysława IV Ludwiki Marii Gonzagi, 1645

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:35:40
179313
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1632-1648, medal autorstwa J. Maugera wybity z okazji przyjazdu do Polski przyszłej żony Władysława IV Ludwiki Marii Gonzagi, 1645, Aw: Popiersie króla Ludwika XIV w prawo, w dolnej części sygnatura J•MAVGER F•, wokoło LUDOVICUS XIIII•REX CHRISTIANISSIMUS•; Rw: Geniusz prowadzący konia z siedzącym mężczyzną w szlacheckim stroju, wokoło REGINA POLONIS DATA, w odcinku LUD•MAR•GONZAGA•ULADISLAO / IV•POLON•REGI• / COLLOCATA / M•DC•XLV•
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 41 mm, 31.01 g
Literatura: H-Cz. 9730

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 483

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  480 zł