Polska, medal na pamiątkę otwarcia Politechniki Lwowskiej, 1877

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:36:20
179172
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę otwarcia Politechniki Lwowskiej, 1877, Aw: W wieńcu MEDAL / PAMIĄTKOWY / OTWARCIA / POLITECHNIKI / LWOWSKIEJ / 15.LISTOPADA / 1877, Rw: Siedząca kobieta i mężczyzna w strojach antycznych, obok Orzeł, pomiędzy nimi Sowa, z prawej sygnatura W.STERNBERG - LWÓW, wokoło napis ARCH. INŻ. - MECH. CHEM. - LITERIS - ET - ARTIBUS,
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: cynk, 56 mm, 50.93 g, pięknie zachowany
Literatura: Chomyn nie notuje takiego medalu

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 332

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  840 zł