pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 14-01-2019 18:00
Zakończenie: 24-01-2019 20:00 ÷ 22:38
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, szóstak, 1674 CV
Niemcy, szóstak, 1674 CV
172720
końcówka napisu A.RC&PR.EL
I-/II+

270 zł

szac. 250 zł

155 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, 1/4 dukata, bez daty
Niemcy, 1/4 dukata, bez daty
172721
Aw: Baranek w lewo, stojący na globie, Rw: Herb Norymbergi
IV

240 zł

szac. 300 zł

542 wyświetleń

7 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1768 EM
Rosja, 5 kopiejek, 1768 EM
172722

85 zł

szac. 100 zł

73 wyświetleń

3 zakończona
Wielka Brytania, token, 1794
Wielka Brytania, token, 1794
172723

130 zł

szac. 120 zł

241 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal - Matka Boska Sulisławska
172724
III/IV

30 zł

szac. 50 zł

444 wyświetleń

1 zakończona
Rosja, medal, 1828
Rosja, medal, 1828
172725
II+/I-

280 zł

szac. 250 zł

243 wyświetleń

7 zakończona
Francja, medal, 1802
Francja, medal, 1802
172726

280 zł

szac. 250 zł

372 wyświetleń

4 zakończona
Polska, sygnet z Orłem Polski w tarczy, lata 20 XX wieku
172727
wygrawerowane inicjały MR i punca złota ZŁ56

1 650 zł

szac. 1 000 zł

2225 wyświetleń

10 zakończona
Polska, medal wybity z okazji święta Orderu Orła Białego, 1750
172728
IV

1 700 zł

szac. 1 000 zł

315 wyświetleń

4 zakończona
Rosja, medal na pamiątkę zdobycia Narwy (kopia S. Judyna), 1704
172729
IV

95 zł

szac. 150 zł

206 wyświetleń

2 zakończona