Rosja, medal na pamiątkę zdobycia Narwy (kopia S. Judyna), 1704

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 22:27:00
172729
Opis: Rosja - Piotr I 1689-1725, medal na pamiątkę zdobycia Narwy (kopia S. Judyna), 1704, Aw: Popiersie Piotra I w prawo, niżej sygnatura C•Ю•, ПЕТРЪ АЛЕVIEВИЧЪ ВСЕРОССIИСКIИ CAMOДЕРЖЕЦЪ., Rw: Panorama Narwy podczas ostrzału, na dole z lewej sygnatura I, НЕ ЛЕСТИЮ НО ОРУЖИЕМЪ СПОМОЩИЮ ВЫШНЕГО / ПРИЕМЛЕНА, w odcinku НАРВА 1704
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 47.54 g, 51.5 mm, brązowy nalot, późniejszy odlew medalu (?)
Literatura: Diakov 21.4 (nie notuje cynku)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 208

1)  95 zł
2)  90 zł