pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 14-01-2019 18:00
Zakończenie: 24-01-2019 20:00 ÷ 22:38
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 100 złotych, 1.08.1941
172743
seria A, numeracja 2511077

30 zł

szac. 50 zł

91 wyświetleń

1 zakończona
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
169423
seria 125
III/III+

24 zł

szac. 40 zł

60 wyświetleń

1 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 159-160
172525
III/IV

48 zł

szac. 80 zł

78 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, denar, 983-1002
Niemcy, denar, 983-1002
172666

30 zł

szac. 50 zł

78 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, denar typu OAP, 983-1002
172658

30 zł

szac. 50 zł

77 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, denar typu OAP
Niemcy, denar typu OAP
172663

30 zł

szac. 50 zł

94 wyświetleń

1 zakończona
Słowianie, denar, X-XI w.
Słowianie, denar, X-XI w.
172656
III-

150 zł

szac. 250 zł

110 wyświetleń

1 zakończona
Polska, półgrosz litewski, bez daty
172599
MON ALEXANDRI / MAGNI DVC' LITVANIE

30 zł

szac. 50 zł

121 wyświetleń

1 zakończona
Polska, denar, 1556
Polska, denar, 1556
172619
małe cyfry daty

36 zł

szac. 60 zł

67 wyświetleń

1 zakończona
Polska, medal - Matka Boska Sulisławska
172724
III/IV

30 zł

szac. 50 zł

452 wyświetleń

1 zakończona