Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 24-01-2019 21:30:00
172619
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, denar, 1556, Wilno, małe cyfry daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko wykruszony, nierówna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 2SA15-7 (R), Kop. 3214 (R2)

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 68

1)  36 zł