pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-01-2019 18:00
Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, kopiejka, 1610-1612
Polska, kopiejka, 1610-1612
172237

540 zł

szac. 300 zł

679 wyświetleń

11 zakończona
Niemcy, medal sygnowany OE (J L Oexlein) wybity w 1772 roku z okazji zakończenia W..
172463

540 zł

szac. 400 zł

311 wyświetleń

5 zakończona
Polska, dwuzłotówka, 1770 IS
Polska, dwuzłotówka, 1770 IS
172502
odmiana z małymi orłami na tarczy herbowej
III-/III

520 zł

szac. 200 zł

697 wyświetleń

15 zakończona
Polska, dwuzłotówka, 1771 IS
Polska, dwuzłotówka, 1771 IS
172501
III/III-

520 zł

szac. 300 zł

391 wyświetleń

11 zakończona
Polska, dwuzłotówka (1/3 talara), 1810 IS
172341
III/III-

500 zł

szac. 750 zł

289 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 2 złote, 1817 IB
Polska, 2 złote, 1817 IB
172340

490 zł

szac. 500 zł

501 wyświetleń

6 zakończona
Polska, trojak, 1600
Polska, trojak, 1600
172435
litery P-O przy Orle i Pogoni

470 zł

szac. 250 zł

252 wyświetleń

7 zakończona
Boliwia, 8 reali, bez daty (1577-1585)
172467

460 zł

szac. 250 zł

310 wyświetleń

8 zakończona
Rosja, rubel, 1913
Rosja, rubel, 1913
172413
wybite na 300-lecie dynastii Romanowych

460 zł

szac. 450 zł

172 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, denar, 1002-1024
Niemcy, denar, 1002-1024
168088
Głowa króla w koronie w prawo / Dłoń opatrzności

450 zł

szac. 600 zł

123 wyświetleń

3 zakończona