Polska, 2 złote, 1817 IB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 2 złote, 1817 IB

Polska, 2 złote, 1817 IB

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:52:00
172340
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 2 złote, 1817 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 831, Plage 46, Berezowski 2.50 zł, H-Cz. 3514

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 501

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  440 zł
4)  420 zł
5)  350 zł
6)  330 zł