Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
Palestyna, 10 mils, 1939
172482
| II+ |
36 zł szac. 60 zł 63 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy z wystawy światowej w Paryżu, 1867
172586
Aw: Popiersie Napoleona III w lewo, niżej sygnatura H. PO... | III |
36 zł szac. 60 zł 330 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Czechy, naśladownictwo obola typu bawarskiego, XI w.
140694
Aw: Dach kościoła, pod nim litery H+N, Rw: Krzyż prosty z... | IV |
38 zł szac. 50 zł 158 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
170546
Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trzema kulkami,... | III |
38 zł szac. 50 zł 101 wyświetleń |
3 | zakończona | |
170550
Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, w każdym kącie x, leg... | III |
38 zł szac. 50 zł 68 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1582
172250
| III/III- |
38 zł szac. 40 zł 151 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, 20 krajcarów, 1787 B
172300
| III/III+ |
38 zł szac. 50 zł 117 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, 20 krajcarów, 1769 A
171997
| III |
38 zł szac. 50 zł 83 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, 20 krajcarów, 1764
172290
| III+ |
40 zł szac. 50 zł 141 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, 20 krajcarów, 1763 KB
172296
| III |
40 zł szac. 50 zł 118 wyświetleń |
5 | zakończona |