Czechy, naśladownictwo obola typu bawarskiego, XI w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:05:20
140694
Opis: Czechy, naśladownictwo obola typu bawarskiego, XI w., Aw: Dach kościoła, pod nim litery H+N, Rw: Krzyż prosty z literami w kątach C..X
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 0.71 g, gięty, niecentrycznie wybity, wykonanie wskazuje na pochodzenie z terenów Czech lub Moraw jako naśladownictwo monet bawarskich

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 158

1)  38 zł
2)  36 zł