Zakończenie: 10-01-2019 20:00 ÷ 21:56
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
206628
seria B, numeracja 3427930 | IV |
32 zł szac. 50 zł 94 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 2.000.000 złotych, 14.08.1992
169666
seria B 5698705 | I |
95 zł szac. 100 zł 92 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792
169427
seria 12820, suche pieczęcie, znak wodny RP-FR | II- |
38 zł szac. 50 zł 84 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, 5 rubli, 1938
170094
seria PИ, numeracja 670244 | IV |
16 zł szac. 20 zł 62 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 5 marek polskich, 23.08.1919
170060
seria II-W, numeracja 648769 | I |
70 zł szac. 100 zł 53 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 4 złote polskie, 4.09.1794
171836
seria 2-G | II |
230 zł szac. 250 zł 132 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, reprint 100 marek polskich, 15.02.1919
171838
seria AH 722636, reprint na kremowym papierze bez znaku w... | I |
34 zł szac. 20 zł 208 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 500 marek, 23.08.1919
206559
seria I-BF, numeracja 488298 | I/I- |
95 zł szac. 60 zł 78 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
171839
seria II-CT, numeracja 452890 | I/I- |
55 zł szac. 80 zł 64 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 5.000 marek polskich, 7.02.1920
206578
seria II-AJ, numeracja 729214 | II+ |
60 zł szac. 60 zł 107 wyświetleń |
3 | zakończona |