Francja, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792

Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 10-01-2019 20:41:00
169427
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792, seria 12820, suche pieczęcie, znak wodny RP-FR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zmarszczenia papieru, nierówny lewy margines
Literatura: Pick A66

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 82

1)  38 zł
2)  36 zł