Zakończenie: 20-12-2018 20:00 ÷ 22:30
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, Warszawski Krzyż Powstańczy
171159
| I- |
155 zł szac. 60 zł 1606 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, Odznaka z papierośnicy przedstawiająca 76,2 mm armatę dywizyjną wz. 1902
171014
Odznaka z papierośnicy przedstawiająca 76,2 mm armatę dyw... | II+ |
260 zł szac. 400 zł 402 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, Odznaka z papierośnicy przedstawiająca hełm paradny kirasjerów w lewo
171016
Odznaka z papierośnicy przedstawiająca hełm paradny kiras... | II- |
260 zł szac. 400 zł 682 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, Odznaka z papierośnicy przedstawiająca dwupolową tarczę herbową na której ..
171018
Odznaka z papierośnicy przedstawiająca dwupolową tarczę h... | III |
320 zł szac. 500 zł 463 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, medal sygnowany I BIANCHI z 1863 r.
171154
na otwarcie linii kolejowej Rzym-Velletri-Ceprano, Aw: Po... | I- |
430 zł szac. 600 zł 458 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, plakieta z Stanisławem Leszczyńskim, 1988
170443
projektu P.Gorola z okazji XXIII Zjazdu Prezesów Numizmat... | I/I- |
80 zł szac. 70 zł 551 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 83 pne
148480
Aw: Głowa Wenus w prawo, u dołu C. NORBANVS, z lewej XXXV... | II+ |
720 zł szac. 1 000 zł 231 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1548
168461
końcówki napisów LI/LITVA | I- |
145 zł szac. 100 zł 178 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne
170935
Aw: Ośmioramienna gwiazda, Rw: Trójnóg | III |
42 zł szac. 60 zł 230 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 74
170943
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAESAR V... | III |
95 zł szac. 120 zł 172 wyświetleń |
4 | zakończona |