Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 20:07:20
170935
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, IV-III w. pne, Aw: Ośmioramienna gwiazda, Rw: Trójnóg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.71 g
Literatura: SNG BM 161, SNG Cop. 48

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 191

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  38 zł