Zakończenie: 22-11-2018 20:00 ÷ 22:16
Niemcy, medal ślubny, 1747
168914
sygnowany F A SCHEGA F, wybity z okazji ślubu Maksymilian... | II/II- |
1 400 zł szac. 2 000 zł 317 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal - 6. Krajowe Zawody Strzeleckie w Düsseldorf, 1878
169204
sygnowany na obrzeżu awersu, P. GROTIOHANN INV. W. KULLRI... | II+ |
300 zł szac. 150 zł 261 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal z Zawodów Strzeleckich w Heilbronn, 1888
169209
Aw: Panorama miasta, XII WÜRTTEMB LANDES SCHIESSEN HEILBR... | II- |
190 zł szac. 120 zł 146 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal z okazji jubileuszu 25 lecia pary książęcej i festynu Strzeleckiego w Stuttgarcie, 1889
169208
medal sygnowany SCHILLER, wybity z okazji 25.lecia rządów... | II |
160 zł szac. 150 zł 126 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal z jubileuszowych zawodów strzeleckich w Heidenheim, 1914
169202
sygnowany, autorstwa Mayera i Wilhelma, Aw: Widok zamku w... | II+ |
130 zł szac. 120 zł 216 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal strzelecki za zawody w Berlinie, 1890
169200
Aw: Strzelec w stroju historycznym trzyma tarczę z Orłem ... | III+ |
105 zł szac. 120 zł 367 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal z zawodów Strzeleckich we Frankfurcie nad Menem, 1912
169207
sygnowany - KORSCHANN na awersie i LAUER na rewersie, med... | II- |
105 zł szac. 120 zł 162 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal z zawodów strzeleckich we Frankfurcie nad Menem, 1887
169201
Aw: Daty 1862-1887 po bokach kobieta i mężczyzna trzymają... | II- |
100 zł szac. 120 zł 201 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal
169031
sygnowany DANTZELL na awersie, SANIER na rewersie medal I... | II |
95 zł szac. 150 zł 151 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal - 27 turniej strzelecki w Mannheim
169203
Aw: Popiersie księcia w lewo, FRIEDRICH II GROSSHERZOG VO... | II |
90 zł szac. 150 zł 181 wyświetleń |
1 | zakończona |