Niemcy, medal z jubileuszowych zawodów strzeleckich w Heidenheim, 1914

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:05:20
169202
Opis: Niemcy - Wirtembergia, medal z jubileuszowych zawodów strzeleckich w Heidenheim, 1914, sygnowany, autorstwa Mayera i Wilhelma, Aw: Widok zamku w murach obronnych, poniżej herb miasta, SCHLOSS HELLENSTEIN, Rw: Herb Wirtembergii, tarcze, nad nimi gałązki dębu, daty 1864-1914, poniżej 26 WÜRTTEMMERGISCHES LANDES V. GOLDENED JUBILÄUMSSCHIESSEN IN HEIDENHEIM
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro '950', 24.02 g, punca na rancie, z uszkiem
Literatura: Slg. Wurster 1666

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 204

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  80 zł