Niemcy, medal z zawodów Strzeleckich we Frankfurcie nad Menem, 1912

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:07:00
169207
Opis: Niemcy - Frankfurt - miasto, medal z zawodów Strzeleckich we Frankfurcie nad Menem, 1912, sygnowany - KORSCHANN na awersie i LAUER na rewersie, medal z okazji zawodów strzeleckich we Frankfurcie, Aw: Głowa księcia w prawo, poniżej HEINRICH PRINZ VON PREUSSEN PROTEKTOR, Rw: Panorama miasta, poniżej XVII DEUTSCHES BUNDES UND GOLDENES JUBILÄUMS SCHIESSEN, FRANKFURT A M, 14-21 JULI 1912, poniżej orzeł siedzący na tarczy strzeleckiej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '990', ośmiokątny medal 42 x 31 mm, 26.05 g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 148

1)  105 zł
2)  100 zł