Zakończenie: 04-10-2018 20:30 ÷ 22:54
Polska, grosz, 1627
166607
końcówka napisu na awersie: POL:D:R:PR | II+ |
210 zł szac. 100 zł 185 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1624
166606
na rewersie POLO | I- |
105 zł szac. 100 zł 278 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, trojak, 1619
166605
duża głowa króla | II- |
1 050 zł szac. 750 zł 315 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1600
166604
| III+ |
1 150 zł szac. 1 500 zł 894 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1584
166603
głowa króla dzieli napis u góry, brak liter G-H przy Orle... | III+ |
300 zł szac. 300 zł 209 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, półgrosz, bez daty
166602
Aw: Orzeł, MONETA I ALBERTI; Rw: Korona, pod nią rozetka,... | II- |
28 zł szac. 30 zł 193 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, ort, 1668 TLB
166601
nicjały T.L.B. pod rękawem władcy, herb Ślepowron pod pop... | II |
470 zł szac. 250 zł 390 wyświetleń |
16 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny
166600
sygnowany P. H. M., Aw: Scena chrztu dziecka, po prawej u... | II |
520 zł szac. 500 zł 549 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny
166599
sygnowany, F. STUCKHART, Aw: Jezus przyjmujący chrzest w... | II+ |
360 zł szac. 500 zł 459 wyświetleń |
2 | zakończona | |
166567
S. Sajauskas, D. Kaubrys - Lietuvos Didžiosios Kunigaikšt... | I |
100 zł szac. 60 zł 368 wyświetleń |
5 | zakończona |