Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:31:00
166161
Opis: Zakon Krzyżacki - Konrad III von Jungingen 1393-1407, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku +MAGST' CORADVS TERC', Rw: Tarcza zakonna i napis +MONETA DNORVM PRVCI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.69 g, piękna patyna
Literatura: Vossberg §47/I/192, Neumann 7.a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1274

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  440 zł
7)  330 zł
8)  310 zł
9)  270 zł
10)  270 zł
11)  210 zł
12)  170 zł
13)  160 zł