Niemcy, medal chrzcielny

Niemcy, medal chrzcielny

Niemcy, medal chrzcielny

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:48:40
166599
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal chrzcielny, sygnowany, F. STUCKHART, Aw: Jezus przyjmujący chrzest w rzece Jordan z rąk Jana Chrzciciela, powyżej Duch Święty pod postacią Gołębicy, z którego spływa łaska, powyżej DIESS IST MEIN LIEBER SOHN, poniżej AN DEM ICH WOHLGEFALLEN HABE, na obrzeżu MATTH. 3 CAP, Rw:napis poziomy w 9 wierszach
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 52 mm, 33.77 g

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 411

1)  360 zł
2)  350 zł