Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:38:20
166567
Opis: wydawnictwa zagraniczne, S. Sajauskas, D. Kaubrys - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės numizmatika, Kaunas 2006, 247 stron, format A4, twarda oprawa, katalog monet wielkiego księstwa litewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 342

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  36 zł