Rosja, medal na 300. lecie Romanowów, 1913

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:33:40
206219
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal na 300. lecie Romanowów, 1913, bmedal wybity z okazji 300.lecia panowania dynastii Romanowów, niesygnowany, autorstwa A. Vasiutyńskiego, Aw: twarze Mikołaja II i Michała I Fiodorowicza, Rw: napis w 4 wierszach i daty 1613-1913
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: jasny brąz 28 mm, ciemna patyna
Literatura: Diakov 1548.3

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1529

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  95 zł
6)  90 zł