Rosja, medal na 100-lecie bitwy pod Borodino, 1812-1912

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:33:20
206218
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal na 100-lecie bitwy pod Borodino, 1812-1912, niesygnowany, autorstwa A. Vasiutyńskiego, Aw: Głowa Aleksandra I w prawo, Rw: Napis w 7 wierszach
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: jasny brąz 28 mm, wstążka, ładnie zachowany, patyna
Literatura: Diakow 1527.3

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1064

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  180 zł
5)  145 zł
6)  105 zł
7)  65 zł
8)  60 zł