Rosja, medal pośmiertny Aleksandra III, 1896

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:33:00
165328
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal pośmiertny Aleksandra III, 1896, niesygnowany, autor A. Griliches jr., Aw: Głowa cara w prawo, z lewej strony gałązka oliwna z prawej napis, Rw> Daty 1881 / 1894 pomiędzy koroną i krzyżem
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 28 mm, bardzo ładny z patyną
Literatura: Diakov 1094.1

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 383

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  240 zł
4)  170 zł
5)  155 zł