Austro-Węgry, Krzyż Oficerski I klasa Za Długoletnią Służbę (50 lat), 1890-1918

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:32:20
206222
Opis: Austro-Węgry - Franciszek Józef I 1848-1916, Krzyż Oficerski I klasa Za Długoletnią Służbę (50 lat), 1890-1918, odznaka dwuczęściowa, na stronie głównej Dwugłowy Orzeł Cesarski, czarna emalia po bokach krzyża, strona odwrotna gładka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 61 x 33 mm, brak zawieszki w postaci korony, bardzo rzadki
Literatura: Borna Borac T. I, nr 270

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 707

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  540 zł
4)  470 zł
5)  310 zł
6)  300 zł