Polska, Odznaka pamiątkowa Akcja Burza

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:32:00
206225
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Odznaka pamiątkowa Akcja Burza, odznaka jednoczęściowa, nakretka sygnowana, do odznaki dołączona plakietka na szpilkę, na stronie głównej symbol Polski Walczącej i napis 63 DNI 1944
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 40 x 45 mm, plakietka 12 x 20 mm

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 479

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł