Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa, 1918

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rozpoczęcie: 03-09-2018 18:00
Zakończenie: 13-09-2018 22:30:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:30:20
206221
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa, 1918
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, wstążka, 58 x 58 mm, uszkodzenie emalii
Literatura: Oberleitner cz. III strony 33-42

Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 376