Niemcy, medal na 25 rocznicę ślubu Adolfa Jerzego I, 1869

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:24:40
164912
Opis: Niemcy - Schaumburg-Lippe - Adolf I Jerzy 1860-1893, medal na 25 rocznicę ślubu Adolfa Jerzego I, 1869, sygnowany BREHMER F., Aw: Głowy Adolfa Jerzego i Herminy w prawo i napis wokoło HERMINE GEB PRONZESSIN V WALDECK ADOLF GEORG..., Rw: Wieniec, we wnątrz 7 wierszowy poziomy napis XXV JAHRE UNTER...
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 46 mm, srebro 59.49 g, miejscowa ciemna patyna

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 106

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł