Rosja, rubel, 1921 (АГ)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rosja, rubel, 1921 (АГ)

Rosja, rubel, 1921 (АГ)

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:20:00
165018
Opis: Rosja - Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) 1917-1922, rubel, 1921 (АГ), Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Fedorin 1, Parchimowicz 5a

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 139

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  75 zł