Rosja, 50 kopiejek, 1913 (ВС)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rosja, 50 kopiejek, 1913 (ВС)

Rosja, 50 kopiejek, 1913 (ВС)

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:19:20
164966
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1913 (ВС), Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, bardzo ładne
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 132

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  60 zł
8)  50 zł
9)  48 zł